قوانین و شرایط استفاده از خدمات تبدیل مارکت

قوانین و شرایط استفاده از خدمات تبدیل مارکت

 

این متن قوانین و قرارداد بین سایت اینترنتی تبدیل مارکت (mtabdil.com)و هر کاربری است که به نحوی از خدمات مختلف سایت استفاده می کند. در این قرارداد حقوق سایت تبدیل مارکت و شرایط استفاده از آن و حقوق کاربر قید شده است. کاربر سایت تبدیل مارکت باید این قوانین را به طور کامل بخواند و بفهمد و بپذیرد. این حق برای سایت تبدیل مارکت محفوظ است که در هر زمان که بخواهد مفاد این قرارداد را تغییر دهد.

 استفاده از هرگونه امکانات تبدیل مارکت - ثبت نام - خرید - فروش و هر گونه امکانات دیگر به این معنی است که شما مفاد این قرارداد را کاملا خوانده و فهمیده و قبول کرده اید. اگر با مفاد این قرارداد موافق نیستید حق استفاده از امکانات تبدیل مارکت را ندارید.

طرفین قرارداد سایت اینترنتی تبدیل مارکت (mtabdil.com) و به عنوان دهنده ی خدمات و کاربر سایت به عنوان گیرنده ی خدمات می باشند.

 

مفاد قرارداد:

تعاریف و واژگان:

1. تبدیل مارکت سایت اینترنتی می باشد که تحت همین دامنه (mtabdil.com) از طریق اینترنت قابل دسترس می باشد. این سایت برای کاربران ایرانی تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران است و از کلیه ی قوانین جمهوری اسلامی ایران تبعیت می کند.

2. کاربر کسی است که بنابه اراده ی خود از سایت تبدیل مارکت (mtabdil.com) بازدید می کند و بدون هیچ گونه اجبار از خدمات این سایت استفاده می کند.

3. رمز ارزهای مورد قبول آنهایی است که در سایت تبدیل مارکت لیست شده و مورد پذیرش سایت تبدیل مارکت برای خرید و فروش می باشد.

4. روش پرداخت عبارت است از هر روشی که برای انتقال وجه در تبدیل مارکت مجاز شمرده شده است. پرداخت می تواند توسط رمز ارزها یا انتقال بانکی یا توسط کارتهای شتابی از درگاه بانکی تبدیل مارکت یا دیگر روش های پرداخت باشد.

 

تبدیل مارکت خدمات زیر را برای کاربر فراهم می سازد:

 بازار تبدیل یک رمز ارز به یک رمز ارز دیگر یا تومان با نرخ تبدیل معین و کارمزد معین و حداقل و حداکثر معین.

فروش رمز ارز به کاربر با نرخ معین و کارمزد معین.

خرید رمز ارز از کاربر با نرخ معین و کارمزد معین.

 تبدیل مارکت خدمات خود را برای هر رمز ارزی که در سایت لیست شده است و ممکن است طبق شرایط مختلف و به دلخواه تبدیل مارکت تغییر نماید به هر کاربر که بخواهد و منع قانونی نداشته باشد ارائه می کند.

 

با استفاده از خدمات تبدیل مارکت کاربر می پذیرد که:

1. کاربر می پذیرد که منبع و مقصد کلیه ی رمز ارزها و مبالغ ریالی ارائه شده توسط وی در تراکنش های سایت تبدیل مارکت کاملا قانونی و مطابق با قوانین بین المللی و مقررات جمهوری اسلامی ایران باشند.

2. کاربر می پذیرد که مالک قانونی وجوه و حساب هایی است که وی در هر سفارش به هر نحو چه برای پرداخت و چه برای دریافت از آنها استفاده کرده می باشد.

3. تبدیل مارکت از ارائه خدمات به اشخاص با هویت پنهان و احراز نشده، معذور است.

4. حداقل سن برای ثبت نام ، احراز هویت و فعالیت در تبدیل مارکت 18 سال تمام می باشد.

5. قرار دادن حساب کاربری خود در اختیار اشخاص دیگر ( حساب بانکی اجاره ای ، اطلاعات کاربری و...) درصورت محرز شدن , موجب مسدود شدن حساب کاربری ، و هرگونه عواقب ناشی این امر بر عهده کاربر می باشد.

6.. قوانین در موارد زیادی و بسته به شرایط و قوانین جمهوری اسلامی ممکن است تغییر کند و وب سایت اطلاع رسانی در موارد تغییر اعلام می نماید و کاربر موظف به مطالعه آن ها در زمان هر خرید می باشد.

7. کاربر موظف است قبل از ورود به درگاه و پرداخت ارز یا ریال خود ، پیش فاکتور ارائه شده را با دقت مطالعه کند و با آگاهی کامل سفارش و قوانین را تایید و وارد درگاه شود . در صورت اعتراض به کسر کارمزد یا ناآگاهی ، سایت تبدیل مارکت هیچ مسئولیتی درباره اشتباهات کاربر را نمی پذیرد.

8. کاربر موظف است از طریق کارت هایی که در سایت ثبت و تایید شده اند خرید نماید ، در صورت خرید با کارت ثبت نشده و تاخیر در انجام تراکنش عواقب آن متوجه کاربر خواهد بود و تبدیل مارکت هیچ مسئولیتی در این مورد ندارد.

9. درصورت خرید با کارت های بانکی غیر مجاز که متعلق به شما نباشد ، تبدیل مارکت موظف به دریافت اطلاعات حساب اصلی و صاحب حساب و (در صورت صلاحدید ، تبدیل مارکت  میتواند درخواست نامه قضایی داشته باشد)  و عودت وجه طی 48 تا 72ساعت کاری بعد از دریافت اطلاعت می باشد.

10. کاربر موظف است سفارش خود را با دقت کامل ثبت نماید ، در صورت هرگونه اشتباه، امکان لغو ، برگشت وجه یا ارز امکان پذیر نمی باشد.

   10/1. در صورت واریز مبلغ یا مقدار متفاوت با سفارش از طرف تبدیل مارکت یا کاربر (مقدار بیشتر یا کمتر) ، و یا واریز به آدرس متفاوت با سفارش ، هردو طرف بدون قید و شرط موظف به اصلاح و تسویه تراکنش بر طبق سفارش می باشند.

11. اگر مبلغ واریزی کاربر به سایت ( چه ریالی و چه رمز ارز و...) بعد از محدوده ی زمانی سفارش باشد، به هیچ عنوان تراکنش فعال نخواهد شد.

12. سفارش هایی که از طرف سایت انجام شده و شماره تراکنش یا پیگیری آن ثبت شده است به منزله تکمیل سفارش می باشد و از سوی سایت انجام شده است. در صورتی که آدرس کیف پول ارز یا شماره شبای ارسالی اشتباه باشد، مسئولیت آن متوجه خود کاربر می باشد و سایت هیچگونه تعهدی نسبت به ارسال مجدد یا برگشت سفارش را ندارد.

13. کاربر برای دریافت ریال ، باید شماره شبای خود را ثبت کند ، در صورت ثبت شماره شبا به اسم افراد دیگر مسئولیت واریز وجه با خود کاربر می باشد.

14. در صورتی که کاربری چندین سفارش دریافت ریال در روز داشته باشد امکان دارد تمام واریز ها در قالب یک تراکنش ریالی برای شبای مقصد واریز شود.

15. فرآیند احراز هویت شامل گردآوری اطلاعاتی از کاربر من جمله شماره تماس ثابت - آی پی - آدرس - کارت شناسایی با تصویر - کد ملی و اطلاعات بانکی وی می باشد.این اقدامات حریم شخصی وی را نقض نخواهد کرد و به هیچ شخص ثالثی ارائه نخواهد شد  مگر با نامه ی قضایی و یا درخواست کتبی پلیس محترم فتای جمهوری اسلامی ایران.

16. سایت تبدیل مارکت مجاز است برای اطمینان از صحت تراکنش ها از کاربران اطلاعات بیشتری برای احراز هویت شخص و تراکنش های کاربر را درخواست کند.

17. نرخ تبدیل و قیمت تبدیل ارزهای الکترونیکی مختلف توسط تبدیل مارکت تعیین می شوند و در روی سایت توسط کلیه ی کابران قابل مشاهده خواهند و در هنگام سفارش نیز مبلغ دریافتی کاربر بعد از تکمیل سفارش با کسر کارمزد ها و با اعمال نرخ تبدیل به طور کامل و شفاف و دقیق به وی نمایش داده می شوند.

18. تصمیم راجع به موفق یا ناموفق بودن احراز هویت فقط و فقط در اختیار تبدیل مارکت خواهد بود و سایت تبدیل مارکت می تواند یک احراز هویت را به تشخیص خود قبول کند یا قبول نکند.

19. هر گونه کارمزد ، کمیسیون و هزینه ی دیگر که سیستم یا رمز ارزها به کاربر تحمیل نماید فقط و فقط بر عهده ی کاربر خواهد بود و تبدیل مارکت هیچ گونه مسئولیتی راجع به این گونه هزینه ها نمی پذیرد.

20. واریز معادل ارزهای خریداری شده در اولین و سریعترین زمان در ساعات اداری واریز می شوند. در ساعات غیر اداری ممکن است واریز به کمی تاخیر انجام شود. واریز معادل رمز ارزها (اتریوم ، ریپل و...) ممکن است زمان بیشتری طول بکشند.

21. معادل ریالی ارزهای فروخته شده به تبدیل مارکت در اولین روز اداری، روزانه سه بار از طریق سیستم پایا واریز می گردد و کاربران با توجه با   بازه ی زمانی بانک حساب خودشان معادل ریالی را دریافت می کنند. در ایام تعطیل واریز ریالی انجام نمی شود و در شروع اولین روز کاری در لیست واریزی ها قرار می گیرند.

22. تبدیل مارکت هیچ گونه مسئولیتی راجع به تأخیر، زمان بندی سایت مقصد در دریافت و یا تراکنش ناموفق ایجاد شده در انجام سفارش به علت نقص یا مشکل یا تعمیرات سیستم رمز ارز یا بانک پذیرنده را نمی پذیرد.

23. اگر تحت شرایطی تبدیل مارکت، اشتباهاً وجوه یا ارزی را به حساب کاربر منظور یا در محاسبات خود هر نوع اشتباهی نماید، هر زمان مجاز است ؛ مستقلاً و بدون انجام هیچ گونه تشریفات و قضائی و دریافت اجازه کتبی از متعهد (صاحب حساب) در رفع اشتباه و برداشت از حساب‌های وی اقدام نماید و تشخیص تبدیل مارکت نسبت به وقوع اشتباه یا پرداخت بدون حق و لزوم برداشت از حساب معتبر خواهد بود.

24. بعد از ثبت نام در تبدیل مارکت امکان تغییر آدرس ایمیل ، نام کاربری و سایر موارد ثبت شده وجود نخواهد داشت ، لطفاً در زمان ثبت نام دقت لازم را بعمل آورید.

25. تبدیل مارکت هیچگونه ارتباطی با سایت ها و یا ابزارهای شرط بندی ندارد و در صورت استفاده کاربران با اینگونه سایت ها و محرزر شدن آن برای تبدیل مارکت ، حساب کاربری ایشان مسدود خواهد شد.

26. کاربر می پذیرد که کلیه ی فعالیت های وی و سایت تبدیل مارکت تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران است و فعالیت های وی در هر صورت هر شکل نباید قوانین جمهوری اسلامی ایران را نقض کند ، در صورت نقض قوانین ، سوء استفاده مالی و غیر مالی و هرگونه فعالیت مشکوک ، حساب کاربری فرد مربوطه مسدود و اطلاعات هویتی و مالی کاربر از طریق مراجع قانونی پیگیری قضایی و کاربر بدون قید و شرط متعهد به جبران خسارت خواهد بود.

27. هر گونه پیامدهای مالیاتی ناشی از تراکنش های کاربر با تبدیل مارکت به عهده ی خود کاربر خواهد بود و تبدیل مارکت هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد.

28. کاربر می پذیرد که جز در مورد انجام صحیح سفارش طبق قیمت و گزارش تراکنش مشخص و شفاف و کارمزد مشخص و شفاف طبق مطالب فاکتور خرید یا فروش ارائه شده و بند های قرارداد و قوانین فوق هیچ گونه داعیه و طلب و شکایت دیگر عملاً و لساناً از سایت تبدیل مارکت (mtabdil.com) مدیران،کارمندان و کلیه ی مرتبطان با این سایت نداشته باشد.